Babs Smol

HR Medewerker Backoffice Trainingen
E: Babs.Smol@dion.nl
T: 0523-208185

Erik Evers

Commercieel Manager Salarisadministratie
E: Erik.Evers@dion.nl
T: 0523-208204

Gerrit Westerman

Opleidingsfunctionaris Stichting BONO
E: Gerrit@stichtingbono.nl
E: Gerrit.Westerman@dion.nl
T: 06-14436566

Johan Soer

Consultant Stichting BONO
E: Johan@stichtingbono.nl
E: Johan.Soer@dion.nl
T: 05-15448618

Marcel Spijkers

HR- & Salarisconsultant
E: Marcel.Spijkers@dion.nl
T: 0523-208202

Niels Frijling

Junior Salarisadministrateur
E: Niels.Frijling@dion.nl
T: 0523-208207

Annette Terwel

Salarisadviseur
E: Annette.Terwel@dion.nl
T: 0523-208205

Eric IJzebrink

Senior Salarisadministrateur
E: Eric.IJzebrink@dion.nl
T: 0523-208206

Richard Ormel

Adviseur Verzuim & Inzetbaarheid
E: Richard.Ormel@dion.nl
T: 0523-208167

Lisa Plattje

HR Professional
E: Lisa.Plattje@dion.nl
T: 0523-208187