Wie zijn wij?

Wij zijn DION HR Services

Wij zijn een team vol HR-specialisten. DION HR Services vormt een essentieel onderdeel van de DION Groep. Onze geschiedenis vindt zijn oorsprong in de ondersteunende activiteiten die nodig waren om WAVIN te laten gedijen en groeien. Decennia lang werden deze activiteiten uitgevoerd door een ondersteunende afdeling, totdat ze in 1998 werden omgevormd tot het zelfstandige bedrijf DION.

De vrijheid die voortkwam uit deze verzelfstandiging gaf DION een impuls om uit te groeien tot een onafhankelijke groep van bedrijven. Vandaag de dag werken we samen met grote bedrijven en instellingen in diverse sectoren, zowel regionaal in Noord-Oost Nederland als in bepaalde markten in de Benelux.

DION HR Services, ‘maakt HR compleet’. Dat betekent dat we onze klanten ondersteunen bij álles op het gebied van HR; of het nou gaat over organisatorische vraagstukken, zaken die betrekking hebben op medewerkers of administraties, zoals salaris- en personeelsadministratie. Iedere collega heeft bij ons zijn eigen kennis, ervaring en talenten. Wij zijn de experts waar je als klant op kunt vertrouwen. We matchen de opdrachten aan de talenten en kwaliteiten van onze HR-collega’s. Zo zorgen we ervoor dat alle HR-expertises juist worden toegepast en proberen daarbij een inspirator te zijn voor jou en je medewerkers, zodat jij je organisatie kunt laten groeien.

Maak kennis met onze collega's:

Babs Smol

HR Medewerker Backoffice Trainingen
E: Babs.Smol@dion.nl
T: 0523-208185

Eric IJzebrink

Senior Salarisadministrateur
E: Eric.IJzebrink@dion.nl
T: 0523-208206

Erik Evers

Commercieel Manager Salarisadministratie
E: Erik.Evers@dion.nl
T: 0523-208204

Evelien Pesman

Re-integratiecoach & vertrouwenspersoon
E: Evelien.Pesman@dion.nl
T: 06-51826354

Gerrit Westerman

Opleidingsfunctionaris Stichting BONO
E: Gerrit@stichtingbono.nl
E: Gerrit.Westerman@dion.nl
T: 06-14436566

Johan Soer

Consultant Stichting BONO
E: Johan@stichtingbono.nl
E: Johan.Soer@dion.nl
T: 05-15448618

Niels Frijling

Junior Salarisadministrateur
E: Niels.Frijling@dion.nl
T: 0523-208207

Richard Ormel

Adviseur Verzuim & Inzetbaarheid
E: Richard.Ormel@dion.nl
T: 0523-208167